Doprava na akci

Pokud budete cestovat z Plzně, tak jako nejvýhodnější spojení se jeví autobus ve 12,50 hod. z Centrálního autobusového nádraží v Plzni.

Bus 200080 2 Pracovní den Sobota Neděle a státem uznaný svátek IDS spoj přepravuje cestovní zavazadla

Zastávka Příj. Odj. Pozn. Km  
Plzeň,,CAN občerstvení/restaurace WC MHD   12:50 - 0  
Plzeň,,Habrová MHD   12:59 - 4  
Plzeň,,Ul.U školky MHD   13:06 - 6  
Plzeň,Černice,rozc. MHD   13:08 - 8  
Starý Plzenec MHD   13:12 - 12  
Šťáhlavy MHD   13:18 - 16  
Nezvěstice   13:26 - 21  
Spálené Poříčí,Vlkov   13:36 - 27  
Spálené Poříčí   13:38 - 28  

Bohužel jiná přímá spojení z Plzně k nám nevedou /vlak nemáme :-( / .

 


Taxi Plzeň-jih: tel: 773 979 797