Kniha návštěv

Titulek: Opět vynikající Vložil: Luboš Pokorný Datum: 28.04.2017

Děkujeme všem pořadatelům a pořadatelkám za skvěle připravenou ochutnávku. Bylo nás 9 a všichni jsou akcí nadšeni. Vynikající výběr vinařů a míst se všem líbil. Těšíme se na další ročníky.
Všechny zdraví Luboš a spol

Titulek: Díky organizátorům Vložil: Luboš z HH Datum: 16.06.2015

Opožděně bych moc rád poděkoval všem organizátorům této krásné a pohodové akce. Pozvali jsme i své známé a ti byli také nadšení nejen ochutnávkou a výběrem vinařů ale i prohlídkou Spáleného Poříčí. Už se těšíme na další ročník a ještě jednou děkujeme.
Luboš z Hořehled

Titulek: Báječné sdílení Vložil: Jana a Pepik z Budějc Datum: 13.04.2015

Byla to báječná sobota, často se to neděje, ale musím pochválit organizátory, bravůrně zvládnuté, cesta z Budějc do Spáleného Poříčí rozhodně stála za to, krásná a zajímavá místa, eko centrum, fara, zamek..., k tomu skvelá vína a vše zakončeno v místní sokolovně s kapelou FLERET, zazpívala jsem si i zatancovala... Jeste jednou velke diky a těšim se na další ročník

Titulek: Re: Báječné sdílení Vložil: Monika Datum: 13.04.2015

Jano a Pepíku, děkujeme za pochvalu... Moc nás - pořadatele - těší. My jsme si to s Vámi se všemi také moc užili. Zachovejte nám přízeň. Sejdeme se u nás na "víně" opět v roce 2017 :) . Díky.

Titulek: a další postřeh... Vložil: Gábina Hofmanová Datum: 17.04.2013

Líbilo se, vřele doporučuji dál a už se těším na příští kolo :-) Skvělá organizace :-) i to počasí bylo asi vymodlené!

Pěkný den, Gábina a spol :-)

Titulek: a pozdrav od jednoho z vinařů... Vložil: Sklep Skalák Datum: 17.04.2013

Děkuji za pozdrav, také jsem si sobotu s Vámi užil, zábava byla parádní, lidí dost. Děkuji za fotky a děkuji za lidský přístup, který někdy organizátorům podobných akcí chybí. Uvidíme se snad i dřív, třeba za rok u nás ve sklepě? Příštího ročníku u vás se nemůžu dočkat a budu rád, když mě dáte zase do hasičárny, kde je perfektní zázemí.

Se srdečným pozdravem Pavel Krakovič, www.sklepskalak.cz

Titulek: po akci... Vložil: David Regent Datum: 17.04.2013

Jsem rád, že se akce Od vína k vínu uskutečnila. Velmi jsem si to užil. Jen mne večer dohnala únava po dopolední procházce s holemi (jiná sokolská akce – pozn. admin.), takže jsem nevydržel u cimbálu podle svých představ.
Doufám, že se v budoucnu akce zopakuje. Trochu jsem se bál, že těch 6 hodin na degustaci bude příliš, ale čas příjemně utekl.

Takže ode mě všem pořadatelům velká pochvala

Titulek: Poděkování Vložil: Hana Valentová Datum: 17.04.2013


Vážení přátelé,
v sobotu 13.4.2013 jsem se zúčastnila akce Od vína k vínu. Chtěla bych vyslovit velkou pochvalu a obdiv všem těm, kteří akci zajišťovali, nebo se na ní nějakým způsobem podíleli. Na všech stanovištích byla moc pěkná atmosféra, počasí také vyšlo, od pana Komára se člověk vždy dozví něco zajímavého. Co více si přát ... aby to nebyla poslední akce tohoto druhu!
S pozdravem Hana Valentová

Přidat nový příspěvek